Вкусна традиција што трае!

Највкусни јадења. Квалитетни вина. Најдобра услуга. 

За нас

Најдобрата храна уште од 1994

Ресторан Бонита е едно од најпрепознатливите места во Струмица. Запечатен во класичната традиција уште од 1994, им нудиме на нашите гости елеганта и вибрантна атмосвфера, уникатно мени и голем избор на пијалоци, правејки го секое јадење едно уникатно искуство.

Dry-aging Специјалитети

Доживејте незаборавни гастрономски искуства со лично приготвени Dry-Aging специјалитети од нашите врвни шефови!

Класични вкусови!

Едоставно вкусни!
Пица, пастармајлија, рижото или морска храна, никогаш нема да погрешите!

Винска селекција

Разубавете го секој оброк, и прославете ја секоја пригода со неодоливата селекција на вина.

Неодоливо и вкусно

Нашето мени

Незаборавни искусва

Незаборавна Атмосфера

Уживајте во елегантната и вибрантна атмосфера, прекрасната музика, неодоливата селекција на вина и коктели. Нашиот тим е посветен да ви обезбеди незаборавни и уникатни искуства!

Заследете не!
Close
Close